Дитячий трек Хот Вілс Hot Wheels Сіті Гонки в аеропорту

- Немає в наявності
- Код: 32479
2 221 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Моторизований автотрек Hot Wheels City «Гонки в аеропорту» забезпечить захопливу ігрову пригоду. Завантаж машинку на трек і стеж, як два літаки підіймають її, злітаючи вгору. Відправляють авто в божевільний політ над аеропортом, запускаючи її точно в авіатермінал! Далі дивись, як машинка знову заїжджає на стартову лінію для повторного заїзду.
Особливості:
- Оригінальна тематика треку — Перегони в аеропорту
- Нескінченний автоматичний політ літаків по колу
- Автомобіль запускається й перевантажується з одного літака в інший завдяки спеціальній конструкції в повітрі
- Початок треку — злітна смуга, завершується трек — на вокзалі, куди автомобіль приземляється
- Можна запускати необмежена кількість машинок по черзі
- Машинка в комплекті
Комплектація
- Вежа аеропорту
- 2 літаки з вантажними відділеннями
- Основа
- Пусковий пристрій
- Машинка
- Складники траси
Характеристики:
- Вік: Від 5 років
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу D (не входять до комплекту)
- Висота в зібраному вигляді: 45 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 61 х 7 х 38 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hot Wheels |
| Країна виробник | США |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Висота у зібраному вигляді | 450 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Довжина упаковки | 610 мм |
| Висота упаковки | 380 мм |
- Ціна: 2 221 ₴







