Дитячий касовий апарат на батарейках із калькулятором і набором продуктів Рожевий

- Немає в наявності
- Код: 31478
574 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
З таким яскравим касовим апаратом грати стане набагато цікавіше! Він обладнаний справжнім калькулятором, що дає змогу вивчити цифри та легкі арифметичні дії, також має сканер, який відтворює характерний звук і підсвічується червоним вогником. А в касу додається кошик із різними продуктами та іграшкові гроші. Особливість цієї каси полягає в тому, що за допомогою банківської картки, що додається до комплекту, можна оплатити свої покупки та після проведення карткою каса відтворює характерний звук.
Особливості:
- Яскраві кольори
- Касовий апарат має вбудований калькулятор, у якому під час натискання кнопки відтворюється характерний звук, якщо натиснути на спеціальну кнопку, тоді легко відкриється відсік для грошей, також є вбудований сканер для продуктів, який під час роботи підсвічується і відтворює характерний звук
- До каси додається набір продуктів, іграшкові гроші та банківська картка
- Набір виготовлений із якісного пластику, який безпечний для здоров'я дитини
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 38 х 16 х 13 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Висота | 130 мм |
- Ціна: 574 ₴



