Дитячий поліцейський набір з автоматом маскою й наручниками

- Немає в наявності
- Код: 31474
609 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий набір поліцейського – це чудова можливість для дитини стати відважним героєм у своїх уявних пригодах і поринути у захоплюючу подорож у світ правопорядку та захисту справедливості!
Набір містить широкий асортимент аксесуарів, які додадуть грі реалізму та дозволять дитині відтворити роль справедливого захисника закону, який старанно виконує покладені на нього обов'язки.
Особливості:
- Автомат обладнаний світлозвуковими ефектами
- Імітує звук стрільби
- Велика кількість цікавих тематичних ігрових елементів
- Чудова деталізація кожної іграшки, що надає їм реалістичності
- Ігрові елементи виготовлені з якісного пластику, здатного витримувати активні дитячі ігри
- У комплекті маска, наручники, рація, бінокль, ніж
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення автомата: Батарейки 2 шт. типу AА (не входять до комплекту)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 52 х 5,5 х 31,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Поліцейський |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розміри | |
| Ширина | 55 мм |
| Довжина | 520 мм |
| Висота | 315 мм |
- Ціна: 609 ₴
