Інтерактивний Робот стріляє стрілами WToys Українське озвучування

-12%
- Готово до відправки
- Код: 31476
695 ₴
615 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цікава інтерактивна іграшка від ТМ "WToys" створена для хлопчиків, які захоплюються роботами. Кольоровий герой має прозорий корпус, під яким розміщений складний механізм із шестернями. Під час руху робота шестерні оживають і починають підсвічуватися.
Для того, щоб запустити футуристичного красеня, досить натиснути на кнопку, розташовану збоку. Робот почне самостійно та впевнено рухатися вперед, рухати руками та видавати реалістичні механічні звуки. Але на цьому можливості іграшки не закінчуються: у лівій руці вбудований спусковий механізм. Зарядіть стрілою, яка йде в комплекті та натисніть кнопку — міжгалактична битва почалася!
Особливості:
- Інтерактивний робот у яскравій кольоровій гамі
- Виготовлений із міцного первинного пластику
- Прозорий корпус із рухомими та підсвічувальними кольоровими шестернями
- Робот самостійно крокує вперед, рухаючи руками
- Прогумовані колеса, що забезпечують м'яку ходу
- Реалістичні механічні звуки та команди українською мовою
- Стріляє стрілами, що входять до комплекту
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Розмір робота (ДхШхВ): 18 х 12 х 25 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 21 х 13 х 28 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Робот |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Мови | Український |
| Ширина | 12 см |
| Довжина | 18 см |
| Висота | 25 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 210 мм |
| Ширина упакування | 130 мм |
| Висота упаковки | 280 мм |
- Ціна: 615 ₴



