Військовий набір для хлопчика з автоматом і каскою Desert War 7 елементів Пісочний

-24%
- Готово до відправки
- Код: 31467
864 ₴
658 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Військовий набір серії Desert War представлений із широкою комплектацією для юних бійців, чия мрія стати найкращим агентом спецпідрозділу.
Комплектація містить основні елементи для проведення й занурення в захопливі рольові сюжети!
Особливості:
- Набір зроблений у класичному пісочному кольорі
- Автомат обладнаний заводним механізмом із дзвінкою тріскачкою
- Для кращого маскування набір доповнений: каскою й захисними окулярами
- Компас обов'язково допоможе краще орієнтуватися в будь-якій місцевості
- Також до комплектації входить ніж, свисток і граната
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 37 х 5 х 46 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Військовий, пірат, лицар |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 7 |
| Колір | Бежевий |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розміри | |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Висота | 460 мм |
- Ціна: 658 ₴

