Дитячий військовий набір з автоматом каскою й окулярами Force Justice 7 елементів Зелений

- Немає в наявності
- Код: 31463
523 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Військовий набір серії Justice представлений великою комплектацією для юних бійців, чия мрія стати найкращим агентом спецпідрозділу.
Комплектація містить основні елементи для проведення й занурення в захопливі рольові сюжети!
Особливості:
- Набір зроблений у класичному зеленому кольорі, для поліпшення маскування
- Автомат обладнаний заводним механізмом із дзвінкою тріскачкою
- Для найкращого маскування набір доповнений: каскою, захисними окулярами
- Компас і бінокль обов'язково допоможуть краще орієнтуватися в будь-якій місцевості
- Також до комплектації входить ніж і медальйон
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Кількість елементів: 7 шт.
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 37 х 6 х 46 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Військовий, пірат, лицар |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 7 |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розміри | |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Висота | 460 мм |
- Ціна: 523 ₴
