Пупс функціональний із музичним горщиком і аксесуарами Yala Baby 30 см

- Немає в наявності
- Код: 31456
886 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Милий пупс підкорить серце будь-якої дівчинки. Разом із ним гра в «дочки-матері» стане не тільки захопливою, але й розвивальною для дитини.
Пупс із рухомими ніжками та ручками в незвичайному та дуже яскравому костюмі йде в комплекті з першорядними аксесуарами з догляду.
Функції:
- Їсть
- Ходить у туалет
- Горщик відтворює реалістичні звуки зливання води та дитячий сміх
Комплектація:
- Пупс
- Пляшечка
- Тарілка
- Ложечка
- Підгузок
- Горщик
- Соска
- Карта пупса
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Зріст пупса: 30 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 27 х 14 х 29 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пупс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластмаса |
| Висота | 30 см |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 270 мм |
| Ширина упакування | 140 мм |
| Висота упаковки | 290 мм |
- Ціна: 886 ₴
