Пупс функціональний з черевиками що світяться та аксесуарами Yala Baby 40 см

- Немає в наявності
- Код: 31455
1 059 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваша дівчинка любить уявляти себе в ролі дбайливої мами та хоче отримати свого пупса, про який вона змогла б піклуватися? Це ж так здорово, ми маємо прекрасний подарунок для юної леді — функціональний пупсик!
Особливості:
- Висока імітаційна схожість зі справжнім немовлям
- Стильний дизайнерський одяг
- Черевики з мерехтливою підсвіткою
- Пупсик вміє пити з пляшечки, заплющувати очі та ходити на горщик
- Аксесуари для догляду за малюком: горщик, памперс, соска
- Світлові ефекти черевиків працюють від батарейок, що входять до комплекту
- Пупсик в стильній картонній коробці, тому повністю відповідає статусу креативного подарунка
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Зріст пупса: 40 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 27 х 15 х 38 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пупс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластмаса |
| Висота | 40 см |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 270 мм |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Висота упаковки | 380 мм |
- Ціна: 1 059 ₴
