Пупс функціональний з аксесуарами 42 см Animal set Вид 3

- Немає в наявності
- Код: 31460
1 210 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дуже ніжний і такий милий пупсик у кумедному костюмі звірятко неодмінно подарує Вашій дитині море захопливих ігрових сюжетів!
Обличчя малюка дуже миле та добре. Виразні блакитні очі обрамлені пухнастими віями, маленький носик і пухкі губки роблять іграшку оригінальною та неймовірно привабливою.
Особливості:
- Висока імітаційна схожість зі справжнім немовлям
- Функціональні особливості: заплющує очі, п'є з пляшечки, пісяє
- Зворушливий дизайн пупсика
- Комбінезон лялькового малюка дуже м'який і зшитий за образом звірятка
- Набір укомплектований додатковими аксесуарами у формі пляшечки для годування, підгузка та м'якої іграшки
- Лічко карапуза має живий і справжній вигляд завдяки якісному опрацюванням усіх деталей
- На шкірі є лінії, бугорки, а в округлого живота видно складочки жиру
- Виразні очі, маленький носик, пухкі щічки та деталізований злегка відкритий рот із ямочкою на підборідді надають новонародженому ще більше милості.
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Зріст пупса: 42 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 31 х 20 х 38 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пупс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластмаса |
| Висота | 42 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Висота упаковки | 380 мм |
- Ціна: 1 210 ₴
