Дитяча залізниця на радіокеруванні Classical Train 240 х 84 см

- Немає в наявності
- Код: 31477
1 365 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Залізниця "Classical Train" має дуже креативний дизайн, з використанням вишуканих квітів і чарівних деталей, які роблять її справжнім шедевром у світі іграшок. Кожен вагончик і локомотив мають реалістичний вигляд тільки в зменшеному вигляді.
Потяг обладнаний пультом дистанційного керування, що дає змогу керувати рухом поїздів, це надає інтерактивності ігровому процесу, а дитина буде в захваті від можливості керувати власною мініатюрною залізницею.
Особливості:
- Ігровий набір вирізняється чудово пропрацьованим дизайном і гармонійним поєднанням кольорів
- Потяг виготовлений у ретростилі
- Локомотив працює від батарейок
- Відтворює тематичні звуки
- Ефектна підсвітка
- Парогенератор
- У наборі представлені 3 вагони та локомотив
- У комплекті представлені елементи декорацій і кольорові наклейки
- Усі елементи виготовлені з первинного пластику, що чудово витримує активні дитячі ігри
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення локомотива: Батарейки 4 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Пульт дистанційного керування: 27 MHz
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Розмір колії: 240 х 84 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 69 х 9,5 х 41 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Залізниця |
| Вікова група | Від 3 років |
| Комплектація іграшки | Вагон, Локомотив |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 2400 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 840 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Виробник | MHZ |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 95 мм |
| Довжина упаковки | 690 мм |
| Висота упаковки | 410 мм |
- Ціна: 1 365 ₴

