Дитячий набір інструментів для хлопчиків Будівельний Стіл зі стільцем і шурупокрутом 181 предмет

- Немає в наявності
- Код: 31482
1 733 ₴
З таким набором інструментів можна створити власну майстерню та почати свій шлях у дослідженні того, як працюють різні речі, і як їх можна полагодити або поліпшити. У цьому наборі юний інженер знайде стійку з різними маленькими поличками, гачками для того, щоб розмістити всі необхідні інструменти, також є зручний столик, на якому можна змайструвати свої перші вироби та випробувати свої сили у світі технологій. До комплекту додається маленький стілець. У наборі можна знайти безліч різних аксесуарів і деталей, у більшості своїх елементів фігурок можна з'єднати між собою за допомогою пластикових болтиків, і, щоб робота шла набагато швидше додається шурупокрут, працює від 2 батарейок і може справно виконувати своє призначення.
Особливості:
- Набір дає змогу зібрати стійку-столик із великою кількістю різних додаткових поличок і маленький стілець до неї
- До набору додаються різні інструменти, болтики, пляшечки тощо.
- У наборі є шурупокрут, що працює від батарейок
- Дитина зможе зібрати різні фігурки разом із таким конструктором
- Такий набір розвиватиме моторику рук, координацію рухів, зір, логічне та креативне мислення
- Щоб прикрасити стійку, додається набір наклейок
- Набір виготовлений із якісного пластику, який безпечний для здоров'я дитини
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Кількість елементів: 181 шт.
- Елементи живлення шурупокрута: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Розмір столу: 71 х 36,5 х 79 см
- Пакування: Коробка:
- Габарити упаковки: 50 х 17 х 48 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Майстерня, набір інструментів |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розміри | |
| Ширина | 365 мм |
| Довжина | 710 мм |
| Висота | 790 мм |
- Ціна: 1 733 ₴



