М'яка інтерактивна іграшка Собака Mini Plush Pet Коричневий

- Немає в наявності
- Код: 31442
390 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пухнастий малюк із кумедним хвостиком у пошуках справжнього друга! Маленький хвостик обіцяє бути ввічливим, багато гратися та всіляко розважати дитину.
Іграшковий цуценя виготовлений із приємного на дотик текстилю. Шию собаки прикрашає яскравий нашийник. Чорні очі-намистини та реалістичний носик надають іграшці особливого шарму. Крім милої зовнішності, собачка може похвалитися своїми здібностями — весело ходити, гавкати та виляти хвостиком!
Особливості:
- Іграшкове цуценя з нашийником
- Виконане з приємного на дотик текстилю
- Має якісну фурнітуру;
- Весело ходить, лає та виляє хвостиком
- До комплекту входить додатковий аксесуар — кістка
- Коробка виготовлена у формі будиночка
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Розмір іграшки (ДхШхВ): 12,5 х 10,5 х 15 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 18,5 х 13,5 х 18 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Цуценя |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Коричневий |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Ширина | 10.5 см |
| Довжина | 12.5 см |
| Висота | 15 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 185 мм |
| Ширина упакування | 135 мм |
| Висота упаковки | 180 мм |
- Ціна: 390 ₴


