М'яка інтерактивна іграшка Кошеня Mini Plush Pet Білий

- Немає в наявності
- Код: 31444
589 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пухнастий малюк із кумедним хвостиком у пошуках справжнього друга! Маленький хвостик обіцяє бути ввічливим, багато гратися та всіляко розважати дитину.
Іграшкове кошеня виготовлене з приємного на дотик текстилю. Чорні очі-намистини та реалістичний носик надають іграшці особливого шарму. Крім милої зовнішності, кошеня може похвалитися своїми здібностями — весело ходити та виляти хвостиком!
Особливості:
- Іграшкове кошеня
- Виконане з приємного на дотик текстилю
- Має якісну фурнітуру
- Весело ходить та виляє хвостиком
- До комплекту входить додатковий аксесуар — кістка та будиночок
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Розмір іграшки (ДхШхВ): 16 х 13 х 14 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 30 х 14 х 31 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Білий |
| Ширина | 13 см |
| Довжина | 16 см |
| Висота | 14 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 140 мм |
| Висота упаковки | 310 мм |
- Ціна: 589 ₴


