Інтерактивна дитяча гра Пінбол Dino eat beans Рожевий

- Немає в наявності
- Код: 31439
780 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зіграй разом із динозавриками в веселу динамічну гру! Зубасті тварини обожнюють цукерки, і для гарного настрою їм просто необхідно підкріпитися смаколиками.
За допомогою керма дитина зможе рухати фігуркою динозавра та намагатися зловити якомога більше кольорових кульок, які падатимуть зверху.
Для тих, хто досягне майстерності в цій справі, є можливість ускладнити завдання, прискоривши рух кольорових "цукерок".
Особливості:
- Яскраве підсвчування
- Автоматичний гвинтовий підіймач
- Звукові ефекти та мелодія
- Кнопка перемикання швидкості
- Кнопка увімкнення/вимкнення підсвічування
- Кнопка увімкнення/вимкнення звуку
- У наборі представлені кольорові кульки
- Знімні ніжки
- Набір доповнений декоративними наклейками
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Розмір іграшки: 21 х 11 х 30 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 29 х 12 х 30 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Ширина | 11 см |
| Довжина | 21 см |
| Висота | 30 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Тип | Кермо |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Висота упаковки | 300 мм |
- Ціна: 780 ₴



