Інтерактивна тварина Робот Бджола на радіокеруванні

- Немає в наявності
- Код: 31437
908 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивна робо-пджола на радіокеруванні у деталях повторює зовнішний вигляд справжньої тварини. Іграшка реалістично та швидко рухається вперед і назад, ворушачи всіма лапками та крильцями. Має світлові та звукові ефекти, розпорошує туман. Керується за допомогою пульта керування.
Особливості:
- Висока деталізація
- Виразні очі з підсвіткою
- Швидко бігає вперед і назад
- Розпилює туман
- Ворушить лапками та крильцями
- Звукові ефекти
- Світлові ефекти
Характеристики:
- Вік: Від 8 років
- Елементи живлення іграшки: Батарейки 3 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Розмір іграшки: 24 х 28 х 9,5 cм
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 38 х 12 х 32,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип моделі | Тварини |
| Масштаб моделі | 1:20 |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота керування іграшки | 2.4GHz |
| Кількість каналів | 8 |
| Радіус дії | 15 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
- Ціна: 908 ₴



