Інтерактивний динозавр на радіокеруванні Птерозавр

- Немає в наявності
- Код: 31438
1 368 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіокерований динозавр Птеродактиль - це динозавр управління яким здійснюється за допомогою спеціального пульта. Також з пульта включаються реалістичні звуки та світлодіодне підсвічування пащі. Функція деморежиму дозволяє побачити базові особливості динозавра.
Такого вихованця на радіокеруванні можна дати притулок у себе. Він може рухатися вперед і назад, при русі реалістично згинається тіло і рухається хвіст. Завдяки коліщаткам, встановленим на передніх кінцівках, динозавр має додаткові точки опори і тому дуже стійкий. Підсвічування пащі у темряві виглядає зловісно та надає динозавру реалістичності.
Особливості:
- Керування за допомогою пульта
- Реалістичні звукові ефекти
- Демо режим
- Ходить вперед/назад
- Під час руху вигинає тіло та ворушить хвостом
- Світлові ефекти
Комплектація:
- Динозавр
- Пульт керування
- Акумулятор
- USB зарядний пристрій
- Викрутка
Характеристики:
- Вік: від 6-ти років
- Елементи живлення динозавра: Акумулятор (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу ААА (не входять до комплекту)
- Розмір іграшки: 55 х 51 х 22 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 43 х 19,3 х 26,7 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Тварини |
| Вікова група | Від 6 років |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Радіус дії | 15 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Висота | 220 мм |
- Ціна: 1 368 ₴
