Дитячий ігровий Столик Конструктор 6 в 1 зі стільцем 100 елементів

- Немає в наявності
- Код: 31430
1 060 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктори дають змогу дітям експериментувати, створювати свої власні проєкти та дізнаватися нове в цікавій і доступній формі. Цей чудовий набір із різнобарвними блоками дасть змогу дитині почуватися маленьким художником, який створює різні споруди. Крім того, конструктор сприяє соціальному розвитку — діти можуть грати разом, обмінюватися ідеями та спільно творити!
Особливості:
- До набору додатково йде стіл, на якому можна складати конструктор, стілець, шухлядки для зберігання, куди можна складати деталі
- Прикрашений зображеннями тварин
- Збирання конструктора сприяє розвитку дрібної моторики, творчого мислення, уяви
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Кількість елементів: 100 шт.
- Розмір столу: 49 х 30 х 34 см
- Розмір стільця: 23 х 23 х 43 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 50 х 8,2 х 51 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Стіл-конструктор |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 100 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 500 мм |
| Ширина упакування | 82 мм |
| Висота упаковки | 510 мм |
- Ціна: 1 060 ₴
