Механічний Трек Конструктор із шестернями Пінгвіни Building Block Track 26 см

- Немає в наявності
- Код: 31413
501 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дозвольте дитині стати частиною дивовижної події по берегах Антарктики, де вона ближче познайомиться із симпатичними пінгвінчиками та зможе з головою поринути в захопливу гру. Тут кожна деталь залежить одна від одної, разом вони створюють цікавий ланцюжок, що приводить у рух усю конструкцію.
Особливості:
- Яскравий дизайн
- Мінітрек для машинок
- У комплекті представлені маленькі пінгвінчики
- Важіль приводить у рух кольорові шестерні
- Механічний тип керування
- Іграшка збирається за принципом конструктора
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір треку: 26 х 19 х 18,5 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 31 х 6 х 22 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 260 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 190 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 185 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Висота упаковки | 220 мм |
- Ціна: 501 ₴



