Машинка трейлер автовоз інерційний зі світлом і звуком Червоний

- Немає в наявності
- Код: 31405
559 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей яскравий трейлер із причепом має безліч переваг: чудова деталізація, кольорове забарвлення, рухомі елементи та прогумовані колеса, що залишають справжній протекторний візерунок!
Автотрейлер обладнаний інерційним механізмом. На даху кабіни водія розташовані 3 кольорові кнопки. Натисніть по черзі на кожну й почуєте веселі мелодії, дитячі пісні, характерні звуки.
Особливості:
- Сучасна модель трейлера, що перевозить 5 спортивних машин
- Прикрашений тематичними написами та малюнками
- Обладнаний інерційним механізмом
- Прогумовані колеса з протекторним візерунком
- Яскрава підсвітка кабіни водія
- 3 активних кнопок на даху: веселі мелодії, дитячі пісні, характерні звуки
- Додаткові ефекти, що працюють від батарейок, що входять до комплекту
- Виготовлений із міцного первинного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки (входять до комплекту)
- Розмір автовозу: 35 х 9 х 11 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 39 х 10 х 15 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автовоз |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Висота | 110 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 559 ₴



