Дитячий намет піраміда Океан 70 х 70 х 85 см

-13%
- Готово до відправки
- Код: 31396
640 ₴
558 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий намет — магічний портал у світ фантазії та неймовірних пригод. Він дає дітям можливість бути творцями власних історій і почуватися в них справжніми героями.
Намет розкладається одним рухом, має компактні розміри, завдяки чому стане чудовою прикрасою дитячого куточка.
Особливості:
- Сучасний дизайн
- Каркас намету з металевими стрижнями
- Один бік виготовлений із сітчастої тканини, завдяки якій намет добре вентилюється
- У передній частині розташований вхід зі шторкою на липучках, яка закріплюється зверху спеціальною мотузкою
- Намет легко складається й розкладається, що робить його ідеальним для гри як удома, так і на відкритому повітрі
- Зручна сумка для зберігання і транспортування
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Матеріали: Текстиль, метал (каркас)
- Розмір намету: 70 х 70 х 85 см
- Упаковка: Сумка
- Габарити упаковки: 33 х 3 х 33 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Намет |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Блакитний |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Висота | 850 мм |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 558 ₴


