Розвиваюча іграшка для малюків Трек спуск із кульками Баскетбол

- Немає в наявності
- Код: 31406
590 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Весела гра з кулькою допоможе дитині розвинути свою влучність і координацію рухів, адже необхідно звикнути, щоб потрапити кулькою в саму ціль. Гра складається з кольорових ярусів, з яких можна побудувати так звану вежу або пірамідку, поверхами якої будуть швиденько скочуватися кульки. А найвищий ярус імітує сітку для гри в баскетбол, а об'ємний м'ячик, що її прикрашає, є рухомим, тож просто покрути його, і він набере шалену швидкість. Коли кулька скотиться донизу, то тут її зустрінуть спеціальні ворота, що мають кнопку, теж у вигляді м'ячика, на яку можна натиснути і кольорова кулька підстрибне доверху в пошуках баскетбольної сітки.
Особливості:
- Яскраві кольори
- Гра складається з підстави, 3 яскравих ярусів та імітованої кольорової сітки
- В основі гри є спеціальні ворота, куди будуть потрапляти кульки
- Натиснувши на спеціальну кнопку, кулька підстрибне вгору в пошуках наступних воріт
- Верхні ворота мають рухомий елемент у вигляді м'ячика, який обертається
- З такою іграшкою можна розвинути влучність, моторику рук, координацію рухів, зір та весело провести час
- У наборі 3 кульки для гри
- Гру виготовлено з якісного пластику, який безпечний для здоров'я дитини
Характеристики:
- Вік: від 18-ти місяців
- Розміри іграшки: 37,5 х 16,5 х 41 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 17 х 13 х 38,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лабіринт |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 18 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 375 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Висота | 410 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 170 мм |
| Ширина упакування | 130 мм |
| Висота упаковки | 385 мм |
- Ціна: 590 ₴



