Дитячий намет піраміда Месники 70 х 70 х 95 см

-23%
- Готово до відправки
- Код: 31421
782 ₴
604 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий намет для маленьких любителів пригод, який можна встановити прямо в дитячій кімнаті! Відрізняється яскравим дизайном, головною темою - улюблені супергерої. Міцний металевий каркас дозволить зберегти форму намету навіть під час активної гри.
Особливості:
- Дизайн з тематикою «Супергерої»
- Каркас намету з металевими стрижнями
- Двері відкриваються і закріплюються
- Вставки з сітки у вигляді вікон
- Допоможе втілити різні ігрові сюжети
- Складається легким рухом руки в спеціальну сумку
Характеристики:
- Вік: Від 3-х років
- Матеріали: Текстиль, метал (каркас)
- Розмір намету: 70 х 70 х 95 см
- Упаковка: Сумка
- Габарити упаковки: 36 х 4 х 36 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Намет |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Синій |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Висота | 950 мм |
| Персонажі | Месники |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
- Ціна: 604 ₴

