Дитячий намет піраміда Динозаври Жовтий 70 х 70 х 95 см

-24%
- Готово до відправки
- Код: 31404
816 ₴
617 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Організуйте своїй дитині власний куточок, у якому вона зможе зануритися у свої мрії та фантазії, втілюючи в життя різні ігрові сюжети! Комфортний намет "Динозаври" в тематичному забарвленні стане чудовим замком для Вашого малюка. Міцний каркас забезпечить стійку форму намету, а унікальне забарвлення тішитиме очі!
Особливості:
- Яскравий тематичний дизайн
- Міцний каркас із металевих стрижнів
- Барвисті двері відчиняються й закріплюються
- Вставки із сітки у формі вікон
- Допоможе втілити різні ігрові сюжети
- Складається легким рухом руки в спеціальну сумку
- Увага! Кульки в комплект не входять
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Матеріали: Текстиль, метал (каркас)
- Розмір намету: 70 х 70 х 95 см
- Упаковка: Сумка
- Габарити упаковки: 35 х 4 х 35 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Намет |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Жовтий |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Висота | 950 мм |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 617 ₴



