Дитячий намет у сумці Пожежний автобус 102 х 65 х 65 см

-10%
- Готово до відправки
- Код: 31400
739 ₴
666 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий намет – це затишне казкове місце, де діти можуть читати казки, грати в настільні ігри, мріяти і насолоджуватися часом, проведеним в атмосфері неймовірних пригод.
Намет розкладається одним рухом, має компактні розміри, завдяки чому стане чудовою прикрасою дитячого куточка.
Особливості:
- Сучасний дизайн у вигляді автобуса
- Каркас намету з металевими стрижнями
- На даху намету розташовані 2 круглі люки
- У передній частині розташований вхід зі шторкою
- Складається легким рухом руки в спеціальну сумку
Характеристики:
- Вік: Від 3-х років
- Матеріали: Текстиль, метал (каркас)
- Розмір намету: 102 х 65 х 65 см
- Упаковка: Сумка
- Габарити упаковки: 38 х 6 х 35 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Намет |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Червоний |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 650 мм |
| Довжина | 1020 мм |
| Висота | 650 мм |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
- Ціна: 666 ₴

