Машинка-конструктор із викруткою Спецтехніка Навантажувач з рухомими елементами інерційна

-24%
- Готово до відправки
- Код: 31388
975 ₴
737 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спецтехніка серії "Farmers Cart" вирізняється не тільки цікавим функціоналом, але й незвичайною розбірною конструкцією іграшки. Маленький автомеханік зможе розібрати нову іграшку до гвинтика, а потім із захопленням повернути їй її первісний вигляд. Крім цього, кузов машини виконує роль платформи для складання конструктора, що точно приємно здивує маленького користувача.
Особливості:
- Тематика — фермерська спецтехніка
- Інерційний механізм
- Іграшку можна розібрати за принципом конструктора за допомогою спеціальної викрутки, представленої в комплекті
- Кабіна машини обладнана чотирма кнопками, натискання на які активує відтворення звукових ефектів: звук двигуна, сигнал, звук заднього ходу та сирена
- Яскрава підсвітка
- Рухомі елементи
- Кузов машини виконує роль платформи для збирання конструктора
- Іграшка виготовлена з якісних матеріалів, безпечних для здоров'я дитини
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки (входять до комплекту)
- Розмір іграшки: 31,5 х 11 х 16 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 38 х 13 х 22,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 315 мм |
| Висота | 160 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 737 ₴

