Інтерактивна музична розвиваюча іграшка Рибалка 2 в 1 Столик Трек Курчата Блакитний

- Немає в наявності
- Код: 31423
810 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір "Happy Fishing" запрошує маленьких непосид на захопливу риболовлю, на якій їх чекає щедрий улов. Ігровий столик додатково поєднує в собі мінітрек із прозорим колесом, імітований водоймою з кольоровими рибками, а також ігрову панель із функціональними кнопками.
Натискаючи на кожен із них, дитина прослуховуватиме веселі пісні англійською мовою, інструментальні мелодії, цікаві звуки та навчиться рахувати від 1 до 10.
Особливості:
- Знімні ніжки
- Іграшка поєднує в собі риболовлю та мінітрек
- Кольорове підсвічування водойми
- 4 функціональних кнопки: пісні англійською мовою, мелодії, звуки та рахунок англійською від 1 до 10
- Ігровий набір доповнений яскравими наклейками та декораціями, якими дитина зможе самостійно прикрасити іграшку
- 2 вудки з безпечними пластиковими гачками в наборі
- Проста конструкція дасть змогу легко зібрати ігрову модель навіть без допомоги дорослих
- Іграшка виготовлена з первинного пластику, що чудово витримує активні дитячі ігри
- Набір розвине дрібну моторику, уважність, логічне мислення, а також тренуватиме швидкість реакції й сприятиме гарному настрою дитини
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу "АА" (не додаються)
- Габаритні розміри: 36,5 х 29 х 31 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 34,5 х 8 х 26 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рибалка |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 365 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Висота | 310 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 345 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 260 мм |
- Ціна: 810 ₴




