Ігровий набір Супермаркет із касою й аксесуарами 48 предметів

-10%
- Готово до відправки
- Код: 31418
1 284 ₴
1 156 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшкова каса обладнана полицями для продуктів, кошиком для покупок і навіть іграшковими грошима та кредитними картками. Діти можуть створювати свої сценарії й ігрові ситуації. Касовий апарат обладнаний різноманітними функціями, які забезпечать дітям цікавий і захопливий процес гри. Дитина зможе сканувати продукти за допомогою сканера, що відтворює звукові ефекти та світлові сигнали.
Особливості:
- Сканер відтворює звукові ефекти та світлові сигнали
- Імітація розрахунку карткою
- Стійка магазину додатково обладнана кавомашиною
- У комплекті представлені іграшкові банкноти, картки та продукти
- Касовий апарат виготовлений у яскравих кольорах із використанням безпечних матеріалів
- Дверцята холодильника відчиняються
- Ігровий супермаркет має компактну конструкцію, що ідеально підходить для маленьких ручок
- Функціонал апарата легко зрозуміти навіть найменшим
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Кількість предметів: 48 шт.
- Елементи живлення сканера: Батарейки 2 шт. типу ААА (до комплекту не входять)
- Елементи живлення касового апарату: Батарейки 2 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Розмір іграшки: 48 х 29,5 х 58 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 46 х 12 х 37 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Салатний |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 295 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Висота | 580 мм |
- Ціна: 1 156 ₴




