Каталка ходунки для дітей Ігровий центр 2 в 1 Космос Коричневий

- Немає в наявності
- Код: 31420
1 539 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця іграшка створена для найменших дослідників, які лише починають вивчати навколишній світ. Дитяча каталка-ходунки – не тільки комфортний засіб для навчання ходити, а й важливий інструмент для розвитку фізичної та розумової активності дітей від 18 місяців. Вони підтримують малюка на шляху до впевнених і незалежних кроків і дають чудову можливість розвиватися в процесі гри.
Особливості:
- Ходунки надають дитині підтримку та стабільність, щоб вона могла почуватися впевнено та комфортно під час перших спроб стояти і крокувати
- Для того, щоб збільшити стійкість ходунків, наберіть воду в ніжки
- Регульована висота ручки під зріст дитини
- Виконана в космічній тематиці
- Музичне піаніно працює в 2-х режимах: відтворення нот та звукові ефекти
- Приємне підсвічування
- Зйомне брязкальце у вигляді космічної ракети
- Велика кількість пальчикових міні-ігор: шестірні, сторінки книги, бігунки, бусинки
- Рух літаючої тарілки активує обертання планети
- У комплекті представлені ніжки, завдяки яким каталку можна перетворити на ігровий столик
Характеристики:
- Вік: від 12 місяців
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт.типу АА (не входять до комплекту)
- Розміри каталки (ШхДхВ): 47 х 45 х 42 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 46 x 14 x 39,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, Ігрова панель, Ігрові підвіски, Блокування коліс |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 47 см |
| Ширина | 45 см |
| Висота | 42 см |
- Ціна: 1 539 ₴




