Великий інтерактивний трек паркінг 2 в 1 Urban Rail Track + Track Car Building

-14%
- Готово до відправки
- Код: 31374
1 723 ₴
1 485 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машинки, звивисті траси, спуски та підйоми, паркінгу та функціональне кермо — це тільки мала частина приголомшливого автомобільного комплексу. Спершу малюкові потрібно зібрати неймовірно цікавий конструктор, він власноруч стане творцем великого та гарного паркування. А тепер саме час для цікавої гри! Комплекс містить безліч інтерактивних елементів, за допомогою яких можна керувати обстановкою на треку. Наявність звукових ефектів зробить гру ще цікавішою.
Особливості:
- 6 мініатюрних машинки в наборі;
- велике розкладне картонне ігрове поле з розміткою;
- функціональний блок із кермом вмикається під час натискання на жовтий важіль, видаючи водночас звук заведеного мотора;
- дві жовті кнопки відтворюють різні звуки та пісні англійською мовою;
- жовтогаряча кнопка на кермі видає звук гудка автомобіля;
- безліч цікавих рівнів;
- зміна напрямку руху за допомогою спеціальних важелів;
- механічне підіймання машинок;
- приголомшлива деталізація та барвистість ігрових елементів.
Характеристики:
- Габарити в зборі: 32 х 95 х 36 см.
- Габарити упаковки: 39 х 18 х 29.5 см.
- Кількість машинок: 6шт
- Матеріал: Пластик
- Вік від 3 років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 950 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 320 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 360 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 180 мм |
| Довжина упаковки | 390 мм |
| Висота упаковки | 295 мм |
- Ціна: 1 485 ₴








