Дитяча рація на батарейках Walkie Talkie Avengers Набір 2 шт.

- Немає в наявності
- Код: 31366
317 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уявіть собі, що ви — професійний шпигун секретного агентського штабу, якому призначений порятунок світу від злих сил. У ваших руках — дивовижні функціональні рації, які стануть вашим ключем до успіху! Рації можуть стати чудовим подарунком для дитини, яка мріє стати шпигуном або просто бажає мати зв'язок зі своїми друзями в будь-який час.
Особливості:
- Стильний дизайн у геройській тематиці
- Яскраве поєднання кольорів і тематична наклейка
- У наборі 2 рації
- Максимальна дальність зв'язку рації — 3 м.
- Кожна з рацій працює від батарейок
- Рація обладнана антеною, кнопкою вмикання, кнопкою для передавання розмови та динаміком
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 6 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Розмір рації: 7 х 3,8 х 20 см
- Пакування: Блістер
- Габарити упаковки: 18,2 х 4 х 32,2 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рація |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 3.8 см |
| Довжина | 7 см |
| Висота | 20 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Персонажі | Месники |
| Стан | Новий |
| Кількість | 2 шт. |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Довжина упаковки | 182 мм |
| Ширина упакування | 40 мм |
| Висота упаковки | 322 мм |
- Ціна: 317 ₴

