Розвиваюча іграшка Музичний Ігровий центр 5 в 1 Ibi-inn

- Немає в наявності
- Код: 31371
1 256 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Справжній розважальний центр для найменших дослідників, який таїть у собі відразу 6 різних ігор: магнітні черв'ячки, кульки, скутер, піаніно та ксилофон.
Принцип дії кожної гри дуже простий:
- Магнітні черви. Маленькі шкідники зникли на дереві, але сова може легко їх знайти, зачепити магнітним дзьобом і нагодувати свого пташеня.
- Кульки. Потягніть за кольоровий важіль, який побачите збоку ігрового центру, щоб ведмежатко взяв у руки кульку. Далі різко відпустіть важіль, щоб кулька потрапила в лабіринт.
- Скутер. Покладіть машинку на верхній ярус автотреку та підштовхніть її вперед. Машинка самостійно пройде шлях, спускаючись до самого низу.
- Піаніно та ксилофон. Музичні інструменти, які дають дитині повну творчу свободу. Разом із батьками малюк має можливість опанувати кілька відомих пісень. Для цього в наборі ви знайдете вкладиш за музичними схемами.
Особливості:
- 5 в 1: магнітні черви, кульки, скутер, піаніно та ксилофон
- Ігровий центр виготовлений із міцного первинного пластику
- Вирізняється гармонійним поєднанням пастельних відтінків
- Має знімні ігрові елементи, які потрібно самостійно встановлювати
- Вкладиш з музичними схемами відомих дитячих пісень
- До набору входять 2 палички для гри на ксилофоні
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір іграшки: 32 х 22 х 34 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 32 х 22 х 34 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мультибокс |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 340 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Ширина упакування | 220 мм |
| Висота упаковки | 340 мм |
- Ціна: 1 256 ₴




