Інтерактивна іграшка Навчальний планшет з алфавітом WToys Українське озвучування

- Немає в наявності
- Код: 31363
366 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чим цікавішим буде іграшка, тим веселіше і плідніше проходитиме процес навчання.Інтерактивний планшет від "WToys" - це чудовий інструмент для розвитку малюків та покращення їхньої мови.
Його покликання – навчити дитину рахувати, познайомити її з українським алфавітом, навчити розрізняти кольори та форми, а також розважити різноманітними віршами, забавними скоромовками, повчальними казками та веселими дитячими піснями. А наприкінці навчання малюк зможе перевірити свої знання за допомогою маленького іспиту.
Особливості:
- Озвучування українською мовою
- Сенсорний екран
- Яскраве оформлення ігрової панелі із зображенням тварин
- Працює в декількох режимах
- Можливість регулювання гучності
- Гра на перевірку знань "Іспит"
Режими роботи планшета:
- 10 скоромовок
- Режим алфавіту: літери, слова та віршики
- Вікторина
- Режим вивчення цифр, форм і кольорів
- 10 казок
- 10 дитячих пісень
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Розмір планшета: 14 х 1 х 18,5 см
- Упаковка: Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ігровий планшет |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Мови | Український |
| Ширина | 1 см |
| Довжина | 14 см |
| Висота | 18.5 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 366 ₴


