М'яка іграшка для дітей Інтерактивна Собачка Mini Plush Pet Коричневий

- Немає в наявності
- Код: 31355
664 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доглядати за цим малюком буде справжнім задоволенням! Пухнастий друг із задоволенням гризтиме кістку, гратиме та всіляко розважатиме дитину!
Іграшковий цуценя виготовлений із приємного на дотик текстилю. Чорні очі-намистини та реалістичний носик надають іграшці особливого шарму. Крім милої зовнішності, собачка може похвалитися своїми здібностями — весело ходити, гавкати та виляти хвостиком!
Особливості:
- Іграшковий цуценя
- Виконане з приємного на дотик текстилю
- Має якісну фурнітуру
- Весело ходить, лає та виляє хвостиком
- До комплекту входять додаткові аксесуари — кістка, миска, фен і картонна огорожа
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Розмір іграшки (ДхШхВ): 16 х 13 х 17 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 29,5 х 13,5 х 31 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Цуценя |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Коричневий |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Ширина | 13 см |
| Довжина | 16 см |
| Висота | 17 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 295 мм |
| Ширина упакування | 135 мм |
| Висота упаковки | 310 мм |
- Ціна: 664 ₴


