Інтерактивна іграшка Розмовляючі картки Монтессорі Card early education device trendzy goods

- Немає в наявності
- Код: 31343
491 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка допоможе Вашій дитині дуже цікавим способом вивчити 224 базові слова англійською мовою з правильною їх вимовою.
Наші розмовляючі картки – це ідеальна навчальна іграшка для вивчення англійської мови.
Ще ніколи не було так легко та цікаво вивчати базові англійські слова з вашими дітьми.
Інтерактивна іграшка ідеальна для навчання із сім'єю, ігровий набір із картками може не тільки розпізнавати речі, а й вивчати слова та їхню вимову.
Особливості:
- Розвиваюча іграшка включає 112 двосторонніх карток із зображенням 224 слів англійською мовою, які при встановленні в пристрій озвучуються англійською мовою (карти охоплюють 12 тем: персони – 8 шт.; кольори – 9 шт.; форми – 6 шт.; тварини – 56 шт.). їжа - 21 шт.; фрукти - 18 шт.; овочі – 17 шт.; предмети – 31 прим.; одяг - 16 шт.; природа – 10 прим.; професії – 8 шт.; транспортні засоби – 25 шт.;
- Картки зі звучанням розроблені вчителями англійської мови та підібрані для базового вивчення дітками;
- Іграшка також містить реалістичні звуки симуляції тварин та автомобілів, які добре надихають дітей на фонологічні здібності, а також барвисті ілюстрації та смішні звуки можуть привернути увагу дітей та зацікавити їх до навчання;
- Простий у використанні: малюкам легко користуватися освітніми картками самостійно, просто вставляючи карту в пристрій для зчитування;
- Слова можна відтворювати знову, натиснувши відповідну кнопку, а також можна регулювати гучність (5 рівнів гучності);
- Іграшка працює від вбудованого ємного акумулятора, одного заряду якого вистачає на 4-5 годин занять залежно від обраного рівня гучності;
- Прекрасна логопедична іграшка для дітей 2-8 років;
- Є окрема маленька упаковка для карток, щоби останні не губилися поряд з іншими іграшками;
Комплектація:
- пристрій (машинка для зчитування слів на картках);
- 112 карток із 224 словами;
- USB-кабель для зарядки;
- картонна упаковка загальна;
- картонна упаковка окрема для карток;
Характеристики:
- Розміри упаковки загальної: 18 х 9,8 х 4,2 см
- Розмір іграшки: 10,7 х 9 х 2,1 см
- Живлення: USB-кабель
- Ємність батареї: 300 mah
- Країна-виробник: Китай
- Колір: рожевий
- Матеріал: пластик
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Розвиваючі картки |
| Стать | Для дівчаток |
| Вік | Від 2-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Кількість складових елементів | 125 шт. |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 107 мм |
| Висота | 90 мм |
| Товщина | 21 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 491 ₴







