Дерев'яна гра Годинник 2 в 1 Сортер Шнурівка 4FUN Game Club Wood

- Немає в наявності
- Код: 31328
284 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна гра "Годинник" від ТМ "4FUN Game Club Wood" - найкраща іграшка для раннього розвитку дитини. Вона містить 2 іграшки: геометричний сортер і гру-шнурівку. Циферблат прикрашений кольоровим малюнком і має 12 комірок, які малюк має заповнити геометричними елементами. Кожна цифра годинника має форму та колір. Сортер сприяє розвитку логічного мислення, допомагає вивчити цифри, кольорові назви та знайомить із таким поняттям, як час.
Особливості:
- 2 в 1: геометричний сортер і гра-шнурівка
- Гра зроблена у формі годинника з комірками
- Сортер містить 12 ігрових елементів, що відрізняються за формою й кольором
- Гра виготовлена з якісної деревини
- Усередині кожної комірки написи цифр англійською мовою
- Годинник має рухомі стрілки
Характеристики:
- Вік: Від 1 року
- Матеріал: Дерево
- Розміри іграшки: 17 х 2,5 х 17 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 18 х 2 х 18 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Годинники |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 170 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 180 мм |
| Ширина упакування | 20 мм |
| Висота упаковки | 180 мм |
- Ціна: 284 ₴



