Дитяча магнітна дошка для малювання Щенячий патруль

- Немає в наявності
- Код: 31314
453 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Магнітна дошка для малювання потішить дитину та подарує їй захопливе заняття, яке відрізняється від звичного способу нанесення малюнків або письма. Спеціальною ручкою дитина може легко малювати, а також прати непотрібні картинки за допомогою важіль, який потрібно зсунути в бік до кінця.
Особливості:
- Яскрава пластикова дошка для малювання з магнітною основою
- Виготовлена в стилістиці популярного дитячого мультсеріалу
- У наборі додатково є штампи і картка-трафарет
- Готовий малюнок можна стерти, потягнувши за бігунок внизу дошки
Комплектація:
- Доска
- Ручка
- 3 штампа
- Трафарет
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір берегів для малювання: 19 х 13 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 33 х 3,5 х 26 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Малювання |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 33 см |
| Ширина | 3.5 см |
| Висота | 26 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
- Ціна: 453 ₴




