Дерев'яна гра для дітей 4 в 1 Математичний сортер 4FUN Game Club Wood

- Немає в наявності
- Код: 31329
517 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Багатофункціональна гра від ТМ "4FUN Game Club Wood" для маленьких розумників! Дерев'яна гра здатна відразу привернути увагу малюків і затримати їх на довгий час.
Яскрава дошка прикрашена різними тематичними малюнками, які дитина із задоволенням буде розглядати. Ігрова панель включає 4 рядки з осередками для магнітної риболовлі, геометричних фігур, кілочків та цифр. Кожна з 4 ігор сприяє розвитку логічного мислення, дрібної моторики рук і пам'яті. Під час гри дитина вивчатиме кольори та геометричні фігури, знайомиться з цифрами та рахуватиме до 10.
Особливості:
- 4 в 1: магнітна рибалка, кілочки, цифри, що вивчаються, геометричний сортер
- Сортер містить панель з комірками та різні ігрові елементи
- Ігрові елементи відрізняються яскравим забарвленням
- До набору входять пакети для зручного зберігання дрібних деталей
- Виготовлена з екологічно чистих матеріалів і не містить шкідливих барвників
- Ігрові елементи не мають гострих кутів, тому цілком безпечні для дітей
Комплектація:
- Дошка
- Кілочки
- Магнітна вудка
- Цифри
- Рибки для риболовлі
- Кільця
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 36,5 х 5 х 13,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fun Game |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набори для навчання |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 365 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 135 мм |
- Ціна: 517 ₴

