Розвиваюча гра для дітей 5 в 1 Математична дошка 4FUN Game Club

- Немає в наявності
- Код: 31330
521 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
"4FUN Game Club" прагне створювати корисні та цікаві іграшки, які будуть позитивно впливати на всебічний розвиток дитини і давати можливість весело провести час, досліджуючи величезну кількість ігрових елементів.
Дошка поєднує в собі 5 різних ігор, серед яких: геометричний сортер, магнітна риболовля, вивчення цифр, знайомство з кольорами та сортування кілець.
Особливості:
- Платформа має 2 сторони: алфавіт та ігрову зону
- Приємна оку, пастельна кольорова гама
- Захоплива магнітна риболовля
- Чудовий геометричний сортер із різноманітними фігурами
- Набір цифр від 1 до 10 і математичні знаки
- Стовпчик з кольоровими кільцями
- Український алфавіт зі словами-прикладами
- Всі ігрові елементи виготовлені з якісного первинного пластику, безпечного для здоров'я дитини
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір дошки: 41 х 20 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 41 х 5,5 х 20 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fun Game |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набори для навчання |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 410 мм |
| Ширина упакування | 55 мм |
| Висота упаковки | 200 мм |
- Ціна: 521 ₴


