Інтерактивний динозавр на радіокеруванні Велоцираптор Сірий

-21%
- Готово до відправки
- Код: 31319
1 129 ₴
887 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіокерований динозавр Велоцираптор — це динозавр керування, яким ведеться спеціальний пульт. Також з пульта вмикаються реалістичні звуки та світлодіодна підсвітка пасти. Функція деморежиму дає змогу побачити базові особливості динозавра.
Такого вихованця на радіокеруванні можна прихистити в себе. Він може рухатися вперед і назад, повертати вправо, вліво та під час руху реалістично згинається тіло та ворушиться хвіст. Завдяки коліщаткам, встановленим на передніх кінцівках, динозавр має додаткові точки опори й тому дуже стійкий. Підсвітка пасти в темряві має зловісніший вигляд та надає динозавру реалістичності.
Особливості:
- Керування за допомогою пульта
- Реалістичні звукові ефекти
- Демо режим
- Ходить вперед/назад, вправо/ліворуч
- Під час руху вигинає тіло та ворушить хвостом
- Світлові ефекти
Комплектація:
- Динозавр
- Пульт керування
- Акумулятор
- USB зарядний пристрій
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Розмір іграшки: 33 х 18 х 20 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 26 х 25 х 15 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Тварини |
| Вікова група | Від 6 років |
| Колір корпусу | Сірий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Радіус дії | 10 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 500 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 200 мм |
- Ціна: 887 ₴




