Дитячий іграшковий автомат M4 Орбіган стріляє орбізами на акумуляторі з підсвіткою

Подарунок
- Готово до відправки
- Код: 31312
1 024 ₴
1 019 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 111 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Дитячий іграшковий автомат M4 Орбіган стріляє орбізами на акумуляторі з підсвіткою»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомат має сучасний і стильний дизайн, який приверне погляд будь-кого, хто цікавиться іграшковою зброєю. Він виготовлений із високоякісних матеріалів і має ефектно пофарбований корпус, що надає йому ще більшої привабливості.
Автомат стріляє орбізами, тому все, що потрібно зробити перед початком захопливої гри — це зібрати зброю, додати гідрогелеві кульки у воду, дочекатися, поки вони збільшаться в розмірах, помістити їх у магазин і натиснути на курок.
Особливості:
- Стріляє орбізами
- Працює від потужного акумулятора
- Велика обойма
- Світлові ефекти
- Для безпечної гри в комплекті захисні окуляри
Комплектація:
- Автомат
- Роз'єм
- USB кабель
- Акумулятор
- Пакетик з орбізами
- Пляшка у формі ананаса для орбізів
- Пластикові окуляри
Характеристики:
- Вік: Від 14 років
- Елементи живлення: Акумулятор 3,7 V 1000 mAh
- Час заряджання: 120 хвилин
- Час роботи: 25 хвилин
- Розмір автомата: 35 х 6,5 х 27 см
- Матеріал: Якісний пластик
- Дальність стріляння: 20 метрів
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 41 х 7 х 21 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 14 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Гидропули |
| Колір | Помаранчевий |
| Максимальна дальність стрільби | 20 м |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Висота | 270 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 410 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 210 мм |
- Ціна: 1 019 ₴






