Мольберт для малювання двосторонній зі стільцем Dinosaurs Блакитний

- Немає в наявності
- Код: 31341
1 057 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий двосторонній мольберт — це інтерактивний інструмент для розвитку творчого потенціалу дитини та цікавого навчального процесу.
Мольберт обладнаний двома робочими сторонами, одна з яких призначена для роботи з крейдою, а інша — для малювання маркерами, даючи змогу вашій дитині самостійно робити вибір на користь одного або іншого в процесі гри.
Мольберт має яскравий і привабливий дизайн, який відразу привертає увагу дітей. Він створений із міцного та безпечного для дітей матеріалу. Кожна сторона мольберта має досить велику площу для малювання, щоб дитина могла вільно та з задоволенням висловлювати свою творчість.
Особливості:
- Дві сторони: магнітна дошка для малювання маркерами та сторона для малювання крейдою
- Легкорозбірна конструкція, що дає змогу компактно зберігати іграшку, не громіздивши простір
- У комплекті представлені магніти для закріплення листів на поверхні дошки, 5 маркерів "пиши-витрай", губка для стирання написів, набір крейди та тримач для неї
- До мольберта додається маленький стільчик
- Мольберт обладнаний зручною поличкою із заглибленням для зберігання канцелярського приладдя
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Габаритні розміри в зібраному вигляді: 36 х 30 х 60 см
- Розмір стільчика: 20 х 20 х 25 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 38 х 11 х 47 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип мольберта | Дитячий |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Висота | 600 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Додаткові характеристики | |
| Поличка | Так |
- Ціна: 1 057 ₴


