Дитячий набір лікаря стоматолога у валізі 17 елементів

- Немає в наявності
- Код: 31332
1 083 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цікавий іграшковий набір приведе юних лікарів у повне захоплення! Дивіться самі: великий асортимент професійних інструментів для діагностики та лікування зубів, стетоскоп, у якому чути серцебиття, і, головне, тренувальна щелепа зі знімними зубами!
Лікар має можливість уважно оглянути кожен зуб із різних кутів, знайти можливі порушення й навіть видалити їх. Набір інструментів дає змогу юному стоматологу здійснити весь цикл медичних маніпуляцій: від початкового огляду до лікування.
Особливості:
- Деталізований набір стоматолога
- Містить 17 деталізованих елементів
- До набору входить тренувальна щелепа зі знімними зубами, інструменти для огляду та лікування, а також аксесуари пацієнта
- Виготовлений із якісної деревини та не містить шкідливих барвників
- Вирізняється високою якістю виготовлення
- Набір лікаря в зручній дерев'яній валізі з тематичним забарвленням
Комплектація:
- Бейдж
- Стетоскоп
- Тюбик "з пастою"
- Картка з частинами тіла
- Щелепа із зубами
- Пінцет
- Пластирі
- Бор
- Тиски
- Термометрi>
- Щітка зубна
- Шприц
- Таблетки
- Олівець простий
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Кількість елементів: 17 шт.
- Розмір валізки: 25 х 9 х 20 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 26 х 22 х 10 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір юного доктора |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість предметів в наборі | 16-20 |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Висота | 200 мм |
- Ціна: 1 083 ₴



