Інтерактивний динозавр на радіокеруванні з парою T-Rex Зелений

- Немає в наявності
- Код: 31320
1 491 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Динозавр на радіокеруванні — це інтерактивна іграшка, з якою дитині буде цікаво грати. Динозавр має безліч функцій, як-от: ходьба вперед і назад, вилювання хвостом, відтворення звукових і світлових ефектів.
Іграшка виготовлена з безпечних матеріалів і легка в керуванні. Ігри з такими тваринами розвивають уяву та просторове мислення дітей, знайомлять їх зі світом доісторичних тварин в ігровій формі.
Особливості:
- Керування за допомогою пульта
- Рухається вперед і назад
- Рухає тулубом вправо та вліво
- Відкриває пащу та випускає пару
- Світлові ефекти
- Звукові ефекти
- Демо режим
Комплектація:
- Динозавр
- Пульт керування
- Акумулятор
- USB-кабель
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу AA (до комплекту не входять)
- Розмір динозавра (ДхВхШ): 51 х 19,5 х 21 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 41 х 22 х 20,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Тварини |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір корпусу | Зелений |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 30 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 1200 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 4 годин |
| Час роботи від акумулятора | 30 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Висота | 210 мм |
- Ціна: 1 491 ₴






