Інтерактивна іграшка Навчальний планшет 8 в 1 Limo Toy Українське озвучування

- Немає в наявності
- Код: 31311
446 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивний багатофункціональний планшет, що навчає, дасть змогу Вашій дитині вивчити свої перші слова, букви, цифри або вивчити пісеньку.
Особливості:
- 8 навчальних режимів
- Об'ємні кнопки, чутливі до натискання
- Є регулювання гучності
- Зручне меню планшета дає змогу дитині без допомоги дорослих увімкнути планшет і вибрати програму
- Брак зайвої інформації, додаткових вікон і елементів, що відвертають увагу
- Планшет містить цікаві вікторини, загадки, віршики та пісеньки
- Озвучено українською мовою
Навчальні режими:
- Режим навчання букв і цифр
- Дослідження звуків і кольорів
- Вікторина
- 33 вірші, 10 про цифри
- Знайди слово та цифру
- Проста арифметика
- 42 загадки
- 3 пісні
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу ААА (не входять до комплекту)
- Розмір планшета (ДхШхВ): 19 х 2 х 25 см
- Упаковка: Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ігровий планшет |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Мови | Український |
| Ширина | 2 см |
| Довжина | 19 см |
| Висота | 25 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 446 ₴



