Набір Тісто для ліплення для дітей Play Doh Пікнік

- Немає в наявності
- Код: 31308
1 140 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для творчості Пікнік складається із 6 баночок із кольоровим пластиліном Play-Doh, 12 стартових інструментів і іграшковий кошик для пікніка, у якому зберігаються інструменти. У наборі є формочки з геометричними фігурами, як-от квадрат, коло та трикутник. Вивчаючи ці фігури, діти можуть, використовуючи свою уяву, складати ці фігури у бутерброди Play-Doh.
Комплектація:
- Пластилінова маса — 6 баночок з різними кольорами
- 12 стартових інструментів
- Кошик
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Кількість кольорів: 6
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 28 х 8 х 21,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Play Doh |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Маса для ліплення |
| Тип пластиліну/маси для ліплення | Застигаючий пластилін |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 28 см |
| Ширина | 8 см |
| Діаметр | 21.5 см |
- Ціна: 1 140 ₴





