Дитячий набір інструментів для хлопчиків Будівельний стіл 46 предметів

- Немає в наявності
- Код: 31309
1 254 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий ігровий набір інструментів "Інструментальний стіл" — це чудовий спосіб познайомити юного майстра з відомими інструментами, з їхнім призначенням і принципом роботи.
Набір інструментів для гри являє собою невеликий стіл-верстат, на якому є все необхідне для реалістичної сюжетно-рольової гри.
На робочій поверхні встановлений апарат прес. Також робоча поверхня обладнана спеціальними поличками для дрібних деталей. Внизу є поличка, на якій розташовані інші інструменти. А у верхній частині є спеціальний кошик для баночок із тістом для ліплення. Також у наборі є машинки. Набір виготовлений із високоякісного пластику, у приємних колірних поєднаннях.
Комплектація:
- Верстат
- Прес
- Пила
- Молоток
- Ключ
- Машинки - 2 шт
- Тісто для ліплення — 4 баночки різних кольорів
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Кількість елементів: 46 шт.
- Розмір столу: 56 х 31 х 66,5 см
- Пакування: Коробка:
- Габарити упаковки: 40,5 х 11,5 х 56,5 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Майстерня, набір інструментів |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 46 |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розміри | |
| Ширина | 310 мм |
| Довжина | 560 мм |
| Висота | 665 мм |
- Ціна: 1 254 ₴





