Іграшковий Автомат Бластер із м'якими кулями на батарейках 63 см

- Немає в наявності
- Код: 31292
974 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскравий футуристичний автомат стане чудовим способом дуже весело, корисно та головне безпечно провести вільний час самостійно або разом із друзями. Іграшка має в комплекті 36 м'яких патронів і обладнана спеціальним магазином для них, тому перезаряджати його дуже легко та зручно. Здатність стріляти на дальні відстані зробить гру ще цікавішою.
Особливості:
- Сучасний футуристичний дизайн
- Зброя вирізняється порівняно легкою вагою та яскравим забарвленням
- Може стріляти на далекі відстані
- Іграшка виготовлена з якісного пластику, здатного витримувати активну експлуатацію
Комплектація:
- Автомат
- 36 м'яких патронів
Характеристики:
- Вік: Від 8 років
- Елементи живлення: Батарейки 6 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Розмір автомата: 63 х 5 х 25 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 66 х 7 х 29 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | М'які кулі |
| Колір | Білий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 630 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 250 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 660 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 290 мм |
- Ціна: 974 ₴
