Дитячий іграшковий автомат АК 47 Орбіган PUBG стріляє орбізами на акумуляторі

- Немає в наявності
- Код: 31296
1 329 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомат має сучасний і стильний дизайн, який привертає погляди усіх, кто цікавиться іграшковою зброєю. Він виготовлений із високоякісних матеріалів і має ефектно пофарбований корпус, що надає йому ще більшої привабливості.
Автомат стріляє орбізами, тому все, що потрібно зробити перед початком захопливої гри — це зібрати зброю, додати гідрогелеві кульки у воду, дочекатися, поки вони збільшаться в розмірах, помістити їх у магазин і натиснути на курок.
Особливості:
- Стріляє орбізами
- Працює від потужного акумулятора 7,4 V
- Має два режими стрільби: автоматичний і одиночний
- Велика обойма
- Знімний приклад і приціл
- У комплекті кілька дул
- Для безпечної гри в комплекті захисні окуляри
Комплектація:
- Автомат
- Ствол
- Приклад
- Приціл
- Ремінь для перенесення автомата
- USB зарядка
- Акумулятор
- Орбізи
- Пластикові окуляри
Характеристики:
- Вік: Від 14 років
- Елементи живлення: Акумулятор 7,4V 1200 mAh
- Довжина автомата: 102 см
- Матеріал: Якісний пластик
- Дальність стріляння: 20 метрів
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 50 х 7 х 28,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 1020 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Автомат |
| Матеріал | Пластик |
| Паковання | Картонна коробка |
| Висота паковання | 285 мм |
| Довжина паковання | 500 мм |
| Ширина паковання | 70 мм |
| Вікова група | Від 14 років |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Комплектація мішенню | False |
| Максимальна дальність стрільби | 20 м |
| Тип боєприпасів | Гідропулі |
- Ціна: 1 329 ₴

