Дитячий іграшковий автомат M4 Орбіган стріляє орбізами на акумуляторі

- Немає в наявності
- Код: 31297
1 298 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомат має сучасний і стильний дизайн, який приверне погляд будь-кого, хто цікавиться іграшковою зброєю. Він виготовлений із високоякісних матеріалів і має ефектно пофарбований корпус, що надає йому ще більшої привабливості.
Автомат стріляє орбізами, тому все, що потрібно зробити перед початком захопливої гри — це зібрати зброю, додати гідрогелеві кульки у воду, дочекатися, поки вони збільшаться в розмірах, помістити їх у магазин і натиснути на курок.
Особливості:
- Стріляє орбізами
- Працює від потужного акумулятора 7,4 V
- Має два режими стрільби: автоматичний і одиничний
- Велика обойма
- Знімний приклад і приціл
- У комплекті кілька дул
- Для безпечної гри в комплекті захисні окуляри
Комплектація:
- Автомат
- Ствол
- Приклад
- Приціл
- Ремінь для перенесення автомата
- USB кабель
- Акумулятор
- Орбізи
- Пластикові окуляри
Характеристики:
- Вік: Від 14 років
- Елементи живлення: Акумулятор 7,4V 1200 mAh
- Довжина автомата: 96 см
- Матеріал: Якісний пластик
- Дальність стріляння: 20 метрів
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 50 х 7 х 28,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 14 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Гидропули |
| Колір | Чорний |
| Максимальна дальність стрільби | 20 м |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 960 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 500 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 285 мм |
- Ціна: 1 298 ₴



