Дитячий ігровий набір лікаря Ветеринара з Собачкою

-11%
- Готово до відправки
- Код: 31291
525 ₴
466 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Завдяки ігровому набору "Medical Set", діти можуть вчитися доглядати за тваринами, розвивати соціальні навички та розуміння відповідальності, граючи в захопливу та корисну гру.
Вставляючи в в вушка фонендоскоп, маленький ветеринар зможе послухати дихання або серцеві ритми кролика, потім заміряти температуру та провести процедуру щеплення своєму маленькому другові.
Особливості:
- У наборі є вихованець — Собачка
- Тварина має приємне на дотик хутро
- Набір доповнений медичним приладдям
- Термометр обладнаний обертовим барабаном, змінюючи показники температури
- Коробочка імітує лікарський засіб
- Ігровий набір розвиває уяву, креативне мислення, вчить любові та дбайливого ставлення до тварин
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Кількість предметів у наборі: 6 шт.
- Розмір кролика: 12 х 8,5 х 15 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 37,5 х 8 х 29,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Юний ветеринар |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 6 |
| Колір | Синій |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 375 мм |
| Висота | 295 мм |
- Ціна: 466 ₴


